piątek 1 marzec 2024
Rozmiar czcionki

Kampania "16 Dni Bez Przemocy"

ATT00082Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Krynicach przystąpił do realizacji na poziomie lokalnym kampanii ”16 Dni Bez Przemocy”  poprzez rozpowszechnianie informacji na tematy związane z przemocą oraz jej przeciwdziałaniem. Kampania prowadzona w powiecie tomaszowskim będzie ukierunkowana na przeciwdziałanie przemocy w rodzinie szczególnie ze względu na płeć gdzie przemoc wobec kobiet jest pogwałceniem praw człowieka. Koordynatorem działań na naszym terenie jest  Ośrodek Interwencji Kryzysowej w Tomaszowie Lubelskim, więcej informacji na stronie internetowej (oik.powiat-tomaszowski.com.pl).
    We wszystkich sprawach związanych z obecną kampanią oraz zjawiskiem przemocy można kontaktować się z pracownikami socjalnymi GOPS Krynice oraz przewodniczącą Zespołu Interdyscyplinarnego pod nr tel. 846630247 w godzinach pracy Ośrodka oraz za pomocą poczty elektronicznej ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ).

ATT00077

Biuletyn Informacji Publicznej

bip2

POLECAMY


Empati@

empatia3

Karta Dużej Rodziny

Dane kontaktowe

adres:
Krynice 1
22-610 Krynice

tel/fax:(84)663-02-47

email:
gops.krynice@wp.pl

godziny otwarcia ośrodka
poniedziałek - piątek
7.30 - 15.30

Pomoc żywnościowa

Pomoc żywnościowa jest finansowana ze środków Europejskiego Funduszu Pomocy Najbardziej Potrzebującym w ramach Programu Operacyjnego Pomoc Żywnościowa 2014 - 2020

ue

bankzywnosci